Syrena Niechorze, Wczasy

Mini Klub dla dzieci

Naszą ofertę kierujemy szczególnie do Rodzin z Dziećmi. Gwarantujemy komfortowy i bezpieczny wypoczynek nad samym morzem. Wybierając wakacje w pensjonacie SYRENA mogą być Państwo pewni, że postaramy się zadbać o miłą atmosferę i zadowolenie również Państwa pociech.

Na terenie wczasowiska oferujemy ciekawą infrastrukturę dla dzieci. Najmłodszym proponujemy zabawę w mini-klubie o powierzchni 70m2, który znajduje się na parterze w budynku głównym. Dzieci znajdą tam basen z kulkami, zjeżdżalnie, mnóstwo różnorodnych zabawek, książeczki, gry, kolorowanki i wiele innych. W mini-klubie znajduje się telewizor LCD, na którym wyświetlamy ulubione bajki dla naszych milusińskich zmęczonych zabawą. Mini-klub cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i rodziców, szczególnie w przypadku gorszej pogody, a kameralna atmosfera sprzyja zawieraniu nowych znajomości nie tylko wśród dzieci.

W opiece i organizacji czasu Państwa pociech pomoże doświadczony animator. Zajęcia z dziećmi odbywają się w określonych godzinach, dwa razy dziennie po dwie godziny. W tym czasie proponowane są m.in. warsztaty plastyczne, blok zabaw ruchowych, quizy i konkursy z nagrodami, śpiewanie piosenek i malowanie twarzy. To tylko niektóre punkty programu. Dzieci i ich pragnienia są naszą inspiracją w tworzeniu nowych scenariuszy. Dla mieszkańców domu wczasowego SYRENA wstęp do mini-klubu dla dzieci gratis.

Tuż obok mini-klubu znajduje się klub SYRENA, do którego zapraszamy wszystkich rodziców na chwile relaksu w sympatycznej atmosferze. Można tam pograć w bilard i piłkarzyki, a także smacznie zjeść.

Na zewnątrz pensjonatu znajduje się plac zabaw o powierzchni 130m2 a tam ślizgawki, huśtawki, trampolina, kolorowy domek ogrodowy i wiele innych zabawek jak gokarty,  rowerki, hulajnogi, skakanki. Rodzice mogą wypoczywać w klubie czy przy grillu a dzieci bawić się tuż obok w mini-klubie i na placu zabaw. Dzięki takiemu rozwiązaniu maluchy nieustannie mogą być w Państwa pobliżu.